Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 09-06-2024
Kategorija: Ugostiteljstvo i turizam
Naslov konkursa: Šanker m/z
Grad: Beograd
Opis posla:

Lanac restorana u Beogradu traži radnika na poziciji šankera.

Opis posla: očekuje se od kandidata da pruže vrhunsku uslugu gostima i održavaju visok standard kvaliteta.

Uslovi:

  • Sposobnost rada u dinamičnom okruženju
  • Komunikativnost i ljubaznost prema gostima
  • Sposobnost rada u timu i samostalno
  • Fleksibilnost u radnom vremenu

Ponuda:

  • Početna zarada: 65.000 - 70.000 dinara, u zavisnosti od iskustva
  • Radno vreme: 8 sati, 6 dana nedeljno
  • Radne smene: po dogovoru od 10h do 23h
  • Jedan slobodan dan po dogovoru, nije vikend
  • Topli obrok obezbeđen
  • Plaćen prevoz

Lokacije:

  • Košutnjak
  • Stari grad (više lokacija)
  • Karaburma

Prijavite se i postanite deo naše uspešne ekipe!

Za više informacija i prijavu, kontaktirajte nas putem mejla na sozsnagamladosti@gmail.com

ili telefonom 011/4250-523  060/614-0009

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
SANKER
POMOČNI RADNIK U MAGACINU
Sobar/ica - Vozdovac
higijeničar/ka - restoran
Pomoćni radnik u kuhinji
konabar/ca - Senjak